Školní kampaně na obrazovkách Bonuss

Přemýšlíte jak pomoci vaší škole a jak naplnit plány počtu nově přihlášených studentů pro letošní rok a také ty příští? 

Společnost Bonuss-CZ představuje speciální akci pro vzdělávací instituce. Zvýhodněná cena, pomoc s výrobou spotů a další výhody. Čtěte dál. 

Problematika propagace vzdělávacích institucí se v poslední době díky rozvoji soukromého školství stává čím dál tím víc aktuální a školy bojují o studenty i z důvodů vývoje demografické křivky, která momentálně není nejpříznivější a školám se dlouhodobě nedaří plnit kvóty přijatých studentů jako v předchozích letech.

U nás ve firmě si myslíme, že dlouhodobá podpora vzdělávání a institucí, které se snaží vychovávat a produkovat odborníky v nejrůznějších oblastech je cesta, jak vracet společnosti část ze zisků, které nám stabilní situace v byznysu v naší společnosti přináší. Investovat do vzdělání se určitě vyplatí a pouze vysoká kvalifikovanost našich lidí může naši zemi držet dlouhodobě konkurenceschopnou. 

Proto jsme se mimo jiné rozhodli dlouhodobě podporovat kampaně propagující instituce, které zajištují vzdělávání. Jsou to právě školy, jejich pracovníci ať už management nebo učitelský sbor, kteří předávají novým a mladým mozkům to, co vybádali jejich předchůdci. Vždyť věda a poznání jsou hnacím motorem moderní společnosti.

I proto nabízíme cenové zvýhodnění a to vyšší než 50 % na vybrané pražské obrazovky pro vaše kampaně ať už krátkodobě, tak i v dlouhodobém horizontu. Akce platí celý rok a je určena obecně všem subjektům ve školství, kteří se uchází o své žáky a studenty pomocí reklamy. Výrazná sleva také platí v případě dlouhodobé spolupráce. A to již od 10 zobrazení v hodině.


foto bonuss akce skola

Co rozhodně na kampani na našich obrazovkách uvítáte je to, že se nachází na nejrušnějších místech Prahy a osloví tak především vaší cílovou skupinu ať už z řad studentů, kteří je míjejí cestou do školy nebo jejich rodiče procházející tudy denně do zaměstnání. Oproti statickým obvyklým poutačům jste vidět na médiu, které je dynamické a rozhodně nepřehlédnutelné a to je výhoda, která vám pomůže se odlišit od vaší konkurence a zaujmout.

Pokud jde o výrobu spotů jsme schopni tyto spoty vyrobit na základě dodaných podkladů a cena za tuto výrobu je také zvýhodněná a to o 30 %.

V případě potřeby jsme schopni zajistit i natáčení v prostorách školy a vyrobit vám spot na míru, který budete moci navíc využít i v rámci svých vlastních propagačních aktivit, ať už na internetu nebo na veletrzích Gaudeamus či dalších akcích dle vašeho vlastního uvážení. Neváhejte se proto obrátit na naše obchodníky, kteří vám se sestavením kampaně i při výrobě spotů nabídnou ideální řešení a cenu tak, aby jste byli spokojeni.

V současné době máme v portfoliu již několik vzdělávacích institucí a jejich reakce na naše služby jsou více než výmluvné:

Digitální LED obrazovky hrají v naší dlouhodobé komunikační strategii důležitou roli. Oceňujeme jejich dobrou viditelnost, umožňují reagovat na měnící se trendy a potřeby kampaně. Přínosem jsou i nízké produkční náklady na výrobu spotu. Jedná se o moderní a funkční médium. Jako univerzita, která vyučuje obor Marketingová komunikace se pochopitelně snažíme hledat nová a neotřelá média, která nás odlišují. A to je, vedle flexibility a klientského přístupu, důvod proč spolupracujeme s firmou Bonuss-CZ.

Ing. Pavel Zingl, ředitel marketingu a produkce pro Vysokou školu finanční a správní

Se službami společnosti BONUSS-CZ, s.r.o. jsme byli velmi spokojeni. Součástí komplexního řešení prezentace na velkoplošných obrazovkách, po celé pražské metropoli, bylo i vytvoření profesionálního poutavého spotu, který byl moderní a měl ,,šmrnc".

Co se týče komunikace s jednotlivými pracovníky, jsme taktéž nadstandardně spokojeni.

Pokud škola měla jakýkoliv požadavek nebo přání, vždy nám bylo rychle a bez problémů vyhověno.

Přesně takto si představuje vzájemnou spolupráci s komerčními subjekty!"

Ing. Sabina Neubauerová, zástupkyně ředitelky školy

Věříme, že kampaně s naší společností se vám budou líbit, a že přinesou kýžený efekt v počtu získaných studentů. Těšíme se na spolupráci.

Za Bonuss-CZ, s.r.o.,

Ing. Zdeněk Franta