O nás

Za náš úspěch považujeme úspěch našich klientů

Jsme reklamní a marketingová agentura provozující největší síť velkoplošných obrazovek v České republice, z čehož většinu vlastníme. V roce 2016 jsme oslavili 18 let na trhu. Jsme společnost s ročním obratem přes 150 mil. Kč a stabilním profesionálním týmem. Naše práce nás baví a záleží nám na spokojenosti všech našich klientů. V roce 2014 jsme se rozrostli o divizi BONUSS Security a koncem roku 2015 o divizi BONUSS CAR WASH.

 

Komplexní řešení kampaní

Naši klienti jsou obchodníci, živnostníci, podnikatelé, neziskové organizace, kulturní instituce, ale i nadnárodní společnosti. Pokud plánujete malou cílenou a lokální kampaň, využití našeho média vám pomůže oslovit klienty v blízkosti vaší provozovny. Stejně tak můžete lidem ukázat svoji imageovou tvář, nebo představit produkt v celoplošném vysílání kampaně v rámci vaší reklamní strategie.

 

Proč velkoplošné obrazovky

Velkoplošná digitální obrazovka je médium, které je:

  • Moderní
  • Kreativní
  • Rychlé
  • Cenově dostupné
  • Interaktivní
  • Flexibilní

 

V době, kdy internetová inzerce láme rekordy a každý se snaží obsadit důležité pozice, může být právě investice do našich obrazovek tím Bonussem, který vám pomůže se prosadit.

 

Nezapomínejte ani na to, že v dnešní době interaktivních médií, smartphonů a sociálních sítí může jedna dobře cílená interaktivní hra nebo kampaň na naší ploše znamenat skvělý virální přesah a PR přínos, který osloví publikum na sociálních sítích a vám pomůže získat důležitou výhodu v rámci budování vaší značky včetně posílení vztahu s klienty.

Určitě stojí za to zavolat nám a zjistit, jaké jsou možnosti pro váš konkrétní záměr a podnikání. Uvidíte, že budete překvapeni cenou i výsledným efektem, který vám naše obrazovky poskytnou.

 

Výroba audiovizuálních spotů - Náš tým má mnohaleté zkušenosti z televizní i rozhlasovou tvorbou. Vyrobili jsme stovky reklamních spotů pro naše obrazovky i mimo ně a disponujeme kvalitním technickým zázemím. Známe naše médium a víme jak lidi zaujmout.

 

Speciální interaktivní kampaně - Hledáte vhodný nástroj pro svou interaktivní kampaň? Od osobního přání až po propojení s uživateli přes mobilní zařízení. Mini hry nebo sledování on-line sportovních přenosů či společenských událostí. Možností využití je nepřeberné množství. Rádi vám i v tomto ohledu poradíme a vyjdeme vstříc.

 

Marketing, poradenství - Jako mediální partner jsme se již podíleli na nepřeberném množství kulturních akcí. Sledujeme potřeby trhu a spolupracujeme s předními českými firmami v oblasti reklamy a zábavy. Rádi vám pomůžeme s vašimi záměry jak účinně oslovit své klienty a to jak ve sféře B2B tak i B2C.

 

Eventy - Chcete uspořádat akci a nevíte si rady? I s tím vám můžeme pomoci. Každoročně organizujeme řadu eventů a sportovních nebo kulturních akcí, kromě samotné produkční činnosti vás můžeme na našich akcích propojit a prezentovat zajímavým lidem z nejrůznějších oblastí.

 

Obchodní oddělení

Jaroslav Černoch

obchodní oddělení

mobil: +420 724 333 888

e-mail: jarda@bonuss.cz

Eliška Mejdrychová

obchodní oddělení

provozní BONUSS CAR WASH

mobil: +420 724 333 000

e-mail: eliska@bonuss.cz

Martin Palata

technická podpora / produkce

mobil: +420 725 700 091

e-mail: martin@bonuss.cz

Lucie Žáčková

produkce
mobil: +420 608 888 778

e-mail: lucie@bonuss.cz

           

Technické oddělení

Daniel Černík

technik

mobil: +420 606 847 428

e-mail: dan@bonuss.cz

Pavel Šimůnek

obchodní zástupce

mobil: +420 608 057 089

e-mail: pavel@bonuss.cz