Bitva roku 2015 - Bonuss kampaň března

Po delší odmlce je na čase opět se připomenout na našem blogu s nějakou tou novinkou a je nám ctí, že Vám můžeme představit projekt našich partnerů společnosti CaveAm a to galavečer s vše říkajícím názvem „Bitva roku 2015“. Již 19. března se v pražské Sparta Aréně utkají o tituly špičkoví bojovníci v MMA a už masivní mediální kampaň dává tušit, že se nebude jednat o nudnou akci, kde se jen tak prostě kluci poperou.

Diváky čekají hvězdy MMA. Večer nabídne 12 zápasů – bitev, a to včetně bitvy o titul mistra Evropy a souboj o titul mistra Světa. Večer moderuje Roman Šebrle, bývalý špičkový desetibojař, který v posledních letech vyměnil trenýrky a atletický ovál za oblek a v roli moderátora baví diváky v televizi a na společenských akcích.

Co se týká participace společnosti BonussCZ na této akci, tak ten kdo nás zná, není určitě spojení bojových sportů a naší firmy ničím novým. Mezi naše stálé klienty patří Kickbox klub Kosagym. Lidé z naší firmy a blízkého okolí jsou pravidelnými účastníky Spartan Race Czech závodů a vedoucí technické divize, resp. Bonuss Security Karel je velkým příznivcem bojových sportů ve všech možných podobách a stylech. Spolupráce v této oblasti a snaha podporovat podobné projekty je tedy samozřejmá a jsme hrdým partnerem akce a v budoucnu uvítáme další podněty podporovat akce tohoto druhu.

Takže pokud jsou Vám bojové sporty blízké a chcete zažít pravou nefalšovanou atmosféru toho nejlepšího co se dá v současnosti u nás naživo zažít, tak neváhejte a rozhodně si tuto akci nenechte ujít. My už se nemůžeme dočkat a pokud Vás zajímají bližší informace, tak neváhejte navštívit oficiální stránku www.bitvaroku.cz.

Organizátor akce

caveam2