Narozeninová akce

Rok 2016 je pro nás 18. rokem na trhu a nám bude velkým potěšením, když naší plnoletost oslavíte s námi. My máme narozeniny, Vy, naši cenní klienti, dostáváte dárek. Připravili jsme pro Vás speciální narozeninovou kampaň, kde klíčovou roli hraje právě spojení čísel jedna a osm. Čtěte dál. 

Čtěte více

Prázdninová akce

Vyberte si jakékoliv tři obrazovky ze sítě BONUSS-CZ za výhodnou cenu 35.000,- Kč Objednávky platí od 1. 7. do 31. 8. 2016. Kampaň můžete čerpat až do konce kalendářního roku 2016. Čtěte dál. 

Čtěte více

Memoriál Luboše Tomíčka

Jsme několikaletým partnerem a spoluorganizátorem tohoto závodu v ploché dráze. Zajímá vás prezentace vaší firmy na této akci? Neváhejte nás kontaktovat! Čtěte dál. 

Čtěte více

Školní kampaně na obrazovkách Bonuss

Přemýšlíte jak pomoci vaší škole a jak naplnit plány počtu nově přihlášených studentů pro letošní rok a také ty příští? 

Společnost Bonuss-CZ představuje speciální akci pro vzdělávací instituce. Zvýhodněná cena, pomoc s výrobou spotů a další výhody. Čtěte dál. 

Čtěte více

Bitva roku 2015 - Bonuss kampaň března

Po delší odmlce je na čase opět se připomenout na našem blogu s nějakou tou novinkou a je nám ctí, že Vám můžeme představit projekt našich partnerů společnosti CaveAm a to galavečer s vše říkajícím názvem „Bitva roku 2015“. 

Čtěte více